Krzysztof Dudziński - Radny Będzin

Krzysztof dudzinski radny

Redakcja

17 sierpnia, 2023

Sylwetka radnego Rady Miejskiej Będzina Krzysztofa Dudzińskiego. Dowiedz się kim jest i czym się zajmuje.

Krzysztof Dudziński - radny z Będzina, kandydat na posła z KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni w okręgu sosnowieckim. Kim jest, czym się zajmuje?

Krzysztof Dudziński urodził się w 1981 roku w Dąbrowie Górniczej. Jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Posiada wykształcenie wyższe na kierunku socjologia. Na jego doświadczenie zawodowe składa się prowadzenie działalności gospodarczej, praca w jednostkach samorządu terytorialnego oraz międzynarodowych korporacjach. Pracował m.in. w Starostwie Powiatowym w Będzinie i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego gdzie pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Wydziału Gospodarki, Turystyki i Sportu. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Biura Obsługi Zarządu i Zgromadzenia w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. 

Działalność w Radzie Miejskiej

Radny Rady Miejskiej Będzina od 2010 roku. Jako radny zasiada w Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego. Należy do klubu radnych Ruch Samorządowy TAK! Dla Polski.

Działalność polityczna

Członek partii politycznej Platforma Obywatelska RP.

W wyborach parlamentarnych w 2023 roku kandyduje z 6 miejsca na liście KKW Koalicja Obywatelska PO .N iPL Zieloni w okręgu nr 32 obejmującym powiaty: będziński i zawierciański oraz miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec.

Nawiąż kontakt z radnym:

dudzinski.krzysztof@radny.bedzin.pl

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.5µg/m3 PM2.5: 6.8µg/m3