Koronawirus w Urzędzie Miasta Świętochłowice!

Koronawiruz w Czeladzi

Redakcja

17 czerwca 2020

Ze względu na stwierdzenie pierwszego przypadku koronawirusa wśród pracowników Urzędu Miejskiego podjęto decyzję o ponownym zamknięciu budynków Urzędu Miejskiego - poinformowało miasto Świętochłowice na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.

Jak informuje miasto zamknięte zostają wejście główne oraz tylne, wszelkie sprawy będą załatwiane jedynie telefonicznie i poprzez pocztę e-mail. W wymagających spotkania z pracownikiem sprawach będzie potrzeba wcześniejszego umówienie się pod numerem telefonu odpowiadającym za poszczególny wydział.

Przed głównym wejściem zostanie wyłożona skrzynka na korespondencję. Wszelkie sprawy będą załatwiane w jak najszybszym możliwym terminie.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy problem związany z epidemią w tym mieście. Po otrzymaniu informacji o pozytywnym wyniku testu na COVID-19 pracownika Szkoły Podstawowej nr 1 w Świętochłowicach, od 15 czerwca 2020r. szkoła została zamknięta do odwołania. Koronawirusa wykryto także u pracownika Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 18.4µg/m3 PM2.5: 16.1µg/m3