Komorowski, Michnik i Grodzki dzisiaj w Bytomiu

IMG 20221109 101413

Redakcja

12 kwietnia 2023

12 kwietnia w Teatrze Rozbark odbędzie się kolejne spotkania z cyklu "Debaty Senackie". To inicjatywa z okazji 100-lecia polskiego senatu. W Bytomiu o kulturze debaty publicznej dyskutować będą: marszałek Senatu Tomasz Grodzki, były prezydent Polski Bronisław Komorowski i redaktor naczelny Gazety Wyborczej Adam Michnik.

"Debaty Senackie" ruszyły w styczniu bieżącego roku i organizowane są w miastach, które nie są miastami wojewódzkimi. Ideą cyklu spotkań jest dyskusja nad debatą publiczną i tworzeniem obywatelskiego społeczeństwa.

12 kwietnia taka debata odbędzie się w Bytomiu. Dyskusja rozpocznie się o godzinie 17:00, a udział w niej wezmą marszałek Senatu Tomasz Grodzki, były prezydent Polski Bronisław Komorowski i redaktor naczelny Gazety Wyborczej Adam Michnik.

Organizatorem debaty jest m.in. senator Halina Bieda. Wstęp wolny, ale z zastrzeżeniem o ograniczonej liczbie miejsc. Dla osób, które nie mogą pojawić się osobiście na debacie, a są ciekawi jej rezultatów, transmisja ze spotkania będzie dostępna w profilach internetowych Senatu. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.3µg/m3 PM2.5: 3.8µg/m3