Kolizje i utrudnienia na śląskich drogach

Headlamp 2940 1920

Redakcja

19 grudnia 2019

Poranek przyniósł kierowcom serię utrudnień na drogach regionu. Korkuje się Chorzowska w Katowicach i DK86 w Będzinie. W Bielsku-Białej mogą występować utrudnienia na trasie S1 w kierunku Cieszyna. Jak podaje portal Bielskie Drogi, korek sięga za węzeł Rosta. Dodatkowo doszło tam także do kolizji na lewym pasie.

Na S1 w Bielsku-Białej w kierunku Cieszyna występują w dalszym ciągu spore utrudnienia po pożarze samochodu osobowego. Przed chwilą doszło tam także do kolizji na lewym pasie ruchu.

W Katowicach na Chorzowskiej, w okolicach Silesia City Center na lewym pasie kolizja i także tworzy się zator.

Korek także na krajowej 86 w Będzinie na pasach do Katowic. Stłuczka również  Zawierciu. Portal Zawiercie112 podaje, że do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Sienkiewicza.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3