Kolędowanie Gospel w MCK Ruda Śląska

Kolędowanie Gospel w MCK Ruda Śląska

Redakcja

5 stycznia 2023   

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 5 stycznia 2023 /czwartek/ o godz. 19.00 KOLĘDOWANIE GOSPEL - koncert chóru "Z miłości".

Chór Gospel „Z Miłości" zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż do Betlejem. W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze tradycyjne oraz współczesne kolędy polskie i światowe w nowych, ciekawych aranżacjach. To będzie nie tylko spotkanie z dobrą muzyką, ale również doświadczenie duchowe.

W wigilię Objawienia Pańskiego jeszcze raz wrócimy do wydarzeń sprzed 2000 lat i wsłuchując się w świąteczne utwory będziemy mieli szanse stać się ich uczestnikami. Na scenie wystąpią artyści z różnych zakątków Śląska, którzy przez swój muzyczny talent chcą nieść radość i nadzieję innym.

Chór „Z Miłości" to nie tylko zespół muzyczny, lecz wspólnota, którą tworzą ludzie różnych wyznań chrześcijańskich, a ich największą inspiracją i pasją jest muzyka gospel. Od prawie 20 lat spotykają się na próbach w MDK Batory w Chorzowie, by rozwijać swoje talenty, ale przede wszystkim, by w gronie przyjaciół wielbić Jezusa Chrystusa i oddawać Mu cześć. To właśnie Nowonarodzony Chrystus będzie Największą Gwiazdą Świątecznego Koncertu.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.5µg/m3 PM2.5: 8.4µg/m3