Katowicka IKEA świętuje swoje 20-te urodziny!

IKEA Katowice swietuje 20 te urodziny 3

Redakcja

29 września 2020

IKEA świętuje 20-te urodziny swojego sklepu w Katowicach. Wartości i wizja marki są niezmienne. Dziś IKEA Katowice to nie tylko sklep przy Al. Roździeńskiego 95, ale także Punkty Odbioru Zamówień w Gliwicach, Częstochowie oraz Mobilny Punkt Odbioru Zamówień w Rybniku.

Sklep IKEA w Katowicach został otwarty w 2000 roku. Jest jednym z najmniejszych wśród jedenastu działających dziś w Polsce w Grupie Ingka. Na powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych znajduje się 7 000 półek, a klienci mogą wybierać spośród 18 156 szt. produktów.

Co roku sklep odwiedza 3,5 mln osób. A ci, oprócz robienia zakupów artykułów meblowych i dekoracyjnych, chętnie przychodzą tutaj także do restauracji oraz strefy bufetowej wraz ze sklepikiem. Dla najmłodszych dostępny jest także - wprowadzony przez IKEA Katowice, jako pierwszy w Polsce - Pokój Zabaw Smaland (ze względów bezpieczeństwa obecnie wyłączony z użytkowania). Sklep IKEA w Katowicach zatrudnia dziś blisko dwa razy więcej pracowników niż w momencie otwarcia (w 2000 roku było ich 215, dziś - 420).

Świętowanie 20-tych urodzin trwa u nas przez cały wrzesień. Rozpoczęliśmy od pełnego atrakcji dnia dla naszych pracowników z konkursami i muzyką na żywo. Był tort, życzenia i prezenty dla każdego pracownika. Prezenty specjalne, tzw. „Ingvary”, otrzymali pracownicy z 20-letnim stażem w sklepie. Celebrujemy tę świetną okazję również z naszymi Klubowiczami IKEA Family, dla których przez cały wrzesień przygotowaliśmy 20 ofert specjalnych. Wisienką na torcie jest konkurs dla klientów, w którym nagrodą główną jest kuchnia warta aż 20 tysięcy złotych!

mówi Monika Kosakiewicz-Komasara, kierownik ds. klienta biznesowego, lokalnego marketingu / zrównoważonego rozwoju IKEA w Katowicach.

Kilka ciekawostek ze sklepu IKEA w Katowicach. W ramach oferty urodzinowej klienci zakupili m.in.:

-400 lampek FORSA

-334 sztuki żółtego fotela STRANDMON

-300 sztuk komody MALM 6 szufladowa

-600 sztuk poszewki LEIKNY w kwiatowy wzór.

Ponad to przez pierwsze trzy tygodnie września w IKEA Katowice sprzedano 2307 porcji oferty klopsików rodzinnych, co daje 73 824 szt. sprzedanych / zjedzonych klopsików.

IKEA Katowice swietuje 20 te urodziny Prezenty specjalne tzw Ingvary otrzymali pracownicy z 20 letnim stazem w sklepie

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 4.0µg/m3 PM2.5: 3.6µg/m3