Katowice: PEZET - Magenta Tour

8vkomx114mxr10j4 r2 940

Redakcja

6 marca 2020

Po spektakularnym sukcesie grudniowego koncertu w stołecznym Torwarze, który wyprzedał się w zaledwie 15 minut, Pezet ogłosił, że zagra jeszcze 4 koncerty! W ramach Magenta Tour artysta wystąpi w MCK 6 marca 2020 r.

Grudniowy koncert Pezeta w Warszawie okazał się jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. Artysta przygotował blisko dwugodzinne show z oprawą wizualną, której nie powstydziłby się światowe gwiazdy. Tak jak zapowiadał, zagrał swój najlepszy jak dotąd koncert. Na scenie pojawili się też prawie wszyscy goście, których można usłyszeć na albumie „Muzyka Współczesna”.

Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić. Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają – najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko – mówi Pezet.

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Katowice, Plac Sławika i Antalla 1

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3