Kiedy i komu warto podarować kalendarz adwentowy z kosmetykami?

Kalendarz adwentowy kosmetyki 2023

Redakcja

23 listopada, 2023

Kalendarz adwentowy ma już ponad 100-letnią tradycję. Coraz częściej odchodzi się od jego tradycyjnych form na rzecz tych nietypowych, ale bardzo praktycznych. Czas oczekiwania na święta można bowiem umilić sobie odkrywając kolejne okienka zawierające kawę, herbatę czy nawet kosmetyki. Kiedy i komu warto podarować kalendarz adwentowy z kosmetykami 2023?

Dla kogo odpowiedni będzie kalendarz adwentowy z kosmetykami?

Decydując się na nietypową formę kalendarza adwentowego, na pewno warto wybrać taki, który zawiera małe wersję ekskluzywnych kosmetyków. Będzie to odpowiedni prezent dla wszystkich miłośników pielęgnacji skóry, zarówno twarzy, jak i ciała, którzy lubią wypróbowywać nowości kosmetyczne czy też produkty renomowanych marek. Nie muszą w zestawy kosmetyków zaopatrywać się w ciemno i dzięki kalendarzowi adwentowemu mogą odkrywać ich działanie, by później, gdy się sprawdzą, zakupić już większe opakowanie. Kalendarz adwentowy z kosmetykami dla kobiet i dla mężczyzn będzie odpowiednim prezentem. W końcu dzięki niemu można uzupełnić swoją rutynę pielęgnacyjną o nowe produkty czy też ją zmodyfikować właśnie dzięki nim. W ten sposób może poprawić się stan i wygląd skóry, ale i można wypróbować nowy zapach, bo w kalendarzach adwentowych z kosmetykami dostępne są też często małe perfumy. Taki prezent można sprawić bliskiej osobie, zatem będzie odpowiedni dla przyjaciółki, siostry, mamy czy babci. Męskie kalendarze zawierają produkty dostosowane do potrzeb męskiej skóry niezależnie od wieku, stąd można je wybrać zarówno dla brata, jak i nestora rodu, czyli dziadka.

Kiedy warto wręczyć kalendarz adwentowy z kosmetykami?

Choć wydawać by się mogło, że najlepszym czasem na podarowanie kalendarza adwentowego jest 1 grudnia, to jednak można go wybrać także chociażby na Mikołajki. Obdarowana osoba będzie mogła tego dnia otworzyć od razu sześć okienek. Odkrywanie każdego dnia co kryje się pod nimi jest ciekawe, w pewnym sensie nawet ekscytujące. Można w ten sposób przedłużyć, a właściwie zacząć wcześniej świąteczną celebrację. Oczywiście to nie jedyne terminy i okazje, by wręczyć kalendarz adwentowy z kosmetykami 2023. Taki prezent będzie odpowiedni na imieniny czy urodziny dla osób, które obchodzą je w grudniu. Taki oryginalny prezent na pewno im się spodoba. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać kalendarz adwentowy z kosmetykami także na prezent gwiazdkowy. W końcu w Polsce obdarowujemy się prezentami już w Wigilię, a więc ostatni dzień oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Podarowanie kalendarza nie będzie więc żadnym faux pas.

Co może znaleźć się w kalendarzu adwentowym z kosmetykami?

Jeżeli zastanawiasz się, co może kryć się w okienkach kalendarza adwentowego z kosmetykami, to musisz wiedzieć, że wiele jest tam różnego rodzaju kremów i balsamów. W ten sposób można wypróbować różnego rodzaju produkty dedykowane do dziennej lub wieczornej pielęgnacji. Mogą się tam znaleźć także sera, które są podstawą nawilżenia skóry i powinny być używane przed zastosowaniem kremu. Jeśli dana osoba do tej pory ich nie używała, to dzięki takiemu podarunkowi może wyrobić w sobie taki nawyk. Już zawsze będzie pamiętać, że skórę należy nawilżać dogłębnie, a tylko serum może dotrzeć w jej kolejne warstwy. Krem doskonale zabezpiecza z kolei barierę hydrolipidową. W kalendarzu obdarowane osoby znajdą produkty o pięknych zapachach, które już zawsze kojarzyć im się będą ze świątecznym czasem.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.6µg/m3 PM2.5: 3.3µg/m3