
18 lipca na obiekcie "Ruda" w Rybniku doszło do incydentu kałowego. Z tego powodu część atrakcji jest nieczynna.
O sytuacji poinformował miejscowy MOSIR, który zarządza "Rudą" w Rybniku. Do zdarzenia doszło we wtorek. - Informujemy, że z powodu "INCYDENTU KAŁOWEGO" BASEN REKREACYJNY z ATRAKCJAMI zostaje do odwołania wyłączony z użytku - czytamy w komunikacie.
Na szczęście reszta obiektu działa normalnie. Odwiedzający mogą korzystać z basenu sportowego oraz części atrakcji dla najmłodszych. Z racji nieudogodnień, MOSIR wprowadził dla wszystkich bilet ulgowy.
- Za utrudnienia przepraszamy i dołożymy wszelkich starań by jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność obiektu - dodaje zarządca "Rudy".
fot. MOSIR RYBNIK