FLESZ DNIA SILESIA24

Flesz

Redakcja

19 czerwca, 2021

Mikołów: poszukiwany przez sąd mężczyzna, zaatakował interweniujących policjantów, 67. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego już w niedzielę! Stadion Śląski przygotowany na sportowe emocje i zasady bezpiecznej kąpieli. Bądźmy rozważni w upalne dni - oto najważniejsze informacje z dzisiaj.

Lato już prawie w pełni, a za niedługo wakacje i sezon urlopowy, coraz ładniejsza aura sprawia, że chętniej wypoczywamy nad wodą. Tymczasem by wypoczynek ten nie zmienił się w tragedię, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i zabrać ze sobą nad wodę również zdrowy rozsądek. Pamiętajmy także cały czas o przestrzeganiu zasad i zaleceń sanitarnych.

LINK

Zatrzymaniem i zarzutami zakończyła się interwencja w mieszkaniu 36-letniego mikołowianina. Mężczyzna najpierw sam zadzwonił na Policję, prosząc o pomoc, a gdy okazało się, że jest poszukiwany przez sąd, w przypływie agresji zaatakował mundurowych. Osadzony w jednym ze śląskich aresztów, wkrótce znów stanie przed sądem.

LINK

Mistrzowie świata, mistrzowie olimpijscy, kandydaci do medali olimpijskich w Tokio – niedzielny 67. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego w Chorzowie zapowiada się pasjonująco. – Stadion Śląski stał się domem polskich lekkoatletów. Nie ma dla nas lepszego miejsca jak ten obiekt – mówi Sebastian Chmara, wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i dyrektor mityngu.

LINK

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 56.3µg/m3 PM2.5: 50.4µg/m3