Ewelina Lisowska, Olivier Janiak, Joanna Jędrzejczyk i Marcin Dowbor w katowickim Spodku zagrają dla Aniołów. Kiedy?

IMG 8175

Redakcja

13 listopada 2021

Ewelina Lisowska, Olivier Janiak, Joanna Jędrzejczyk i Marcin Dowbor - to tylko część gwiazd, które zagrają w Spodku. Organizatorzy Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami ujawnili nazwiska zawodników, które wezmą udział w sportowym wydarzeniu. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wesprze podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

15 stycznia na parkiet Spodka w Katowicach wbiegną gwiazdy muzyki, sportu i telewizji, m.in. Anna Karwan, Sebastian Świderski, Piotr Kupicha, Monika Mrozowska, Piotr Małachowski, Jerzy Dudek, Dariusz Dudek, Bogdan Kalus, Mariusz Kałamaga, Paweł Zagumny, Maciej Janowski, Piotr Grabowski i Jankes.

Do akcji przyłączają się też kabarety, zgrają z nami m.in. członkowie Neo-Nówki, Ani Mru Mru, Paranienormalni, Czesuaf, OT.TO i K2

wymienia Bartek Demczuk z Kabaretu Młodych Panów, inicjator wydarzenia.

Organizatorami Legendarnego Kosmicznego Meczu są Dom Aniołów Stróżów i Agencja Star Manager. 

Gwiazdy zagrają w koszykówkę i siatkówkę, a wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom. Bilety można już kupić na stronie: https://legendarnykosmicznymecz.pl/bilety

Każdy bilet to cegiełka wspierająca podopiecznych z Domu Aniołów Stróżów. Stowarzyszenie od prawie 30 lat pomaga rocznie ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich, poprzemysłowych śląskich i zagłębiowskich dzielnic. Dom Aniołów prowadzi lokalne, kompleksowe systemy wsparcia i jest drugim „domem” dla wielu potrzebujących dzieci.

Połączyliśmy siły z organizatorami Legendarnych Kosmicznych Meczy, które dotychczas odbywały się w Rybniku i Jastrzębiu. Dom Aniołów Stróżów jest z kolei mocno związany z centrum aglomeracji, działamy w Katowicach, Chorzowie i Sosnowcu”

wyjaśnia Monika Bajka, prezeska Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

Chcemy wypełnić Spodek ludźmi o dobrych sercach i wspólnie sprawić, że kosmiczny obiekt odleci”

dodaje Monika Bajka. 

To jest nasz święty obowiązek żeby pomagać, w tym przypadku dzieciakom, które potrzebują tej pomocy najbardziej”

powiedział Piotr Kupicha, lider zespołu Feel.  

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami odbędzie się przy wsparciu Miasta Katowice i Spodka, a także firm, m.in. Grupa Pietrzak, BPSC, Stalexport Autostrada Małopolska SA, TDJ Estate, PTWP, KSSE, AMS, Business Consulting, Protektom, Vienna House, Ryba Taxi, biletyna.pl, kupbilecik, ebilet.

249160213 6474010952640485 2446097301063038617 n 2

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 18.2µg/m3 PM2.5: 15.5µg/m3