Elektro-kosmiczne show Erith w gliwickiej Cechowni

Victoria www Erith

Redakcja

25 marca, 2023    Gliwice

To nie będzie zwykły koncert! Po Erith – gliwickiej artystce, która już 25 marca zagra w Cechowni, można spodziewać się prawdziwego elektronicznego show. Charakterystyczny taniec w połączeniu z grą świateł, wokalem i zapętlanymi dźwiękami instrumentów przeniosą gości do elektro-kosmicznego świata.

Erith to utalentowana artystka i wokalistka z Gliwic. Zagrała ponad 100 koncertów klubowych w Polsce i zagranicą, m.in. w Berlinie, Lipsku, Pradze i Lwowie. Wystąpiła na takich wydarzeniach jak: Malta, Europejskie Targi Muzyczne CJG, Spring Break, Ars Cameralis, Soundrive Festival czy Samsara Festival Europe na Węgrzech. W 2019 roku, jako laureatka konkursu Firestone – Headliners Of Tomorrow, zagrała również na Open’er Festivalu. Jej debiutancki album „Speed of Light” wydany w 2018 roku został uznany za jeden z najciekawszych debiutów na polskiej scenie muzycznej. W tym roku ukazał się jej drugi album – „Miasto Snów”.

Podczas swoich koncertów Erith zapętla poszczególne sample (nagrania muzyczne), do których dogrywa instrumenty i wokal. Jej znakiem rozpoznawczym jest nietypowy taniec i towarzysząca mu gra świateł.

Koncert Erith w Cechowni przy ul. Bojkowskiej 35a w Gliwicach rozpocznie się 25 marca o godz. 20.00.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Słaba jakość powietrza!

PM10: 66.1µg/m3 PM2.5: 59.4µg/m3