Dawid Kubacki liderem 68. Turnieju Czterech Skoczni! [GALERIA]

Kub5

Redakcja

5 stycznia 2020

Pochodzący z Nowego Targu skoczek, podczas wczorajszego konkursu zajął drugie miejsce, jednocześnie awansując na pierwszy stopień podium Turnieju Czterech Skoczni. Naszym skoczkom kibicowały tysiące polskich kibiców. Nie zabrakło także tych z Sosnowca.

Najlepszym skoczkiem okazał się być wczoraj Norweg Marius Lindvik. W drugiej dziesiątce znaleźli się Piotr Żyła i Kamil Stoch. Szczęście nie dopisało Stefanowi Huli i Maciejowi Kotowi, którzy nie awansowali do drugiej serii.

Czytaj także: Kibice Górnika Zabrze chcą opłacić kontrakt Angulo!

Najlepszy polski skoczek w tym turnieju, Dawid Kubacki, po raz trzeci stanął na podium. Kibicowali mu fani z całego świata! Prezydent Sosnowca pochwalił się nawet zdjęciem jednego z kibiców na swoim profilu na Facebooku, jednak takich zdjęć mieszkańców z regionu, którzy na żywo oglądali skoki było o wiele więcej.

Czy mieszkaniec Nowego Targu okaże się zwycięzcą? Tego dowiemy się już jutro. Ostatni konkurs całego Turnieju Czterech Skoczni rozegrany zostanie na skoczni w Bischofshofen. Trzymamy kciuki!

Fot.: PAP/EPA

Kubacki glowne

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3