Dąbrowski Rowerzysta Miejski nie odpuszcza w sprawie czeladzkich ścieżek rowerowych [WIDEO]

Sciezki rowerowe w Czeladzi222

Redakcja

16 czerwca 2020

Znany z opisywania tego, jak wyglądają ścieżki rowerowe w naszym województwie Dąbrowski Rowerzysta Miejski nie odpuszcza w sprawie ścieżek rowerowych, które powstają w Czeladzi. Wczoraj na profilu facebookowym pojawiły się kolejne zdjęcia i filmy ukazujące, jak twierdzi autor, absurdy powstającej w Czeladzi inwestycji.

Kilka dni temu pisaliśmy o kontroli, jaką w Czeladzi przeprowadziła Metropolia GZM, która jest wynikiem zgłoszenia jakiego dokonał jeden z rowerzystów prowadzący popularny profil w mediach społecznościowych. Można tam znaleźć wiele dobrych i złych rozwiązań zastosowanych przy budowie ścieżek rowerowych, w całym naszym województwie. 

Czeladź. Bubel za miliony złotych? Tak twierdzą rowerzyści. GZM prowadzi kontrolę

Wczoraj autor wpisów postanowił, po raz kolejny, wziąć na swoje barki pokazanie tego, jak wyglądają w praktyce budowane w Czeladzi drogi dla miłośników dwóch kółek. Niestety i tym razem na nagraniach widać miejsca, w których zastosowane rozwiązania budzą kontrowersje, a czasami - zdaniem autora są wręcz niebezpieczne i niezgodne z prawem. 

Pan Kamil, który znany jest ze zwracania uwagi na wiele mankamentów przy budowie ścieżek rowerowych w całym województwie spotyka się ostatnio z wiadomościami i komentarzami w swoim kierunku aby nie wypowiadał się w sprawie inwestycji w miastach, w których nie mieszka.  

Do dziś, moje podatki wędrują nieprzerwanie do US w Dąbrowie. Czuję się Zagłębiakiem. Czy Ty Gdański Rowerzysta jeżdżąc rowerem i analizując infrastrukturę rowerową w Trójmieście usłyszałeś od kogoś np. z Gdyni #NieJesteśStąd Co się z nami dzieje? - pisze na swoim profilu Dąbrowski Rowerzysta Miejski.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 17.9µg/m3 PM2.5: 15.6µg/m3