Czwartki Jazzowe w Mysłowickim Ośrodku Kultury-Henryk Miśkiewicz & Full Drive

Grafika czwartek jazzowy

Redakcja

11 maja, 2023    Mysłowice

Mysłowicki Ośrodek Kultury wraca do korzeni jakimi są wieczory jazzowe w kultowym Kinoteatrze Znicz i zaprasza na Czwartki Jazzowe do MOK Brzezinka, podczas których publiczność będzie mogła zanurzyć się w niebanalnych dźwiękach polskich jazzbandów.

Cykl Czwartek Jazzowy stoi w kontrze do muzyki mainstreamowej znanej z dużych rozgłośni radiowych. To również świetna okazja do poszerzenia horyzontów muzycznych dla osób w każdym wieku.

Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza 11 maja /czwartek/ o godzinie 19:00 na trzeci koncert w ramach cyklu – autorski projekt Henryka Miśkiewicza „Full Drive”.

Miejsce: Mysłowicki Ośrodek Kultury Brzezinka, ul. Laryska 5

Bilety: 50 zł – przedsprzedaż / 60 zł – w dniu koncertu

Podczas koncertów artyści przedstawiają wybór najciekawszych utworów ze znakomicie przyjętych nagrań płytowych LIVE z kultowego klubu jazzowego w Łomiankach „JAZZ CAFE”:

- Full Drive (z udziałem Doroty Miśkiewicz – śpiew);

- Full Drive 2 (z udziałem Kuby Badacha – śpiew i gitara basowa);

- Full Drive 3 (z udziałem Michaela „Patchesa” Stewarta – trąbka/ USA).

„Full Drive” to kompilacja świata łączącego jazz, funky, swing i blues w wykonaniu czołówki polskich jazzmanów! Nowe kompozycje, nowe pomysły – „stare”, sprawdzone sposoby na porwanie publiczności! A wszystko dla miłośników talentu Henryka Miśkiewicza, który niedawno jeszcze świętował swoje 70. urodziny! Skład zespołu niezmienny od 2004 roku.

Henryk Miśkiewicz – saksofony

Marek Napiórkowski – gitary

Robert Kubiszyn – bas

Michał Miśkiewicz – perkusja


Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 24.5µg/m3 PM2.5: 20.7µg/m3