Cztery nowe sklepy Netto w województwie śląskim

Netto

Redakcja

16 lutego, 2022

Już w najbliższy czwartek, 17 lutego w Województwie śląskim otwarte zostaną cztery sklepy Netto. Trzeci sklep w Gliwicach zastąpi sklep sieci Tesco przy ul. Kochanowskiego 36. W Koziegłowach, przy ul. Piłsudskiego 1, otwarta zostanie pierwsza placówka. W Radlinie i Łaziskach Górnych zostaną otwarte drugie placówki w tych miejscowościach i zastąpią one sklepy Tesco.

Netto to wywodząca się z Danii sieć dyskontów obecna w Polsce od 1995 r. Kupujący znajdą w Netto szeroki wybór produktów spożywczych, a także chemii domowej i elementów wyposażenia domowego, dzięki czemu będą mogli zrobić zakupy w jednym miejscu.

Oferta „otwarciowa” obowiązuje od 17 do 19 lutego. Nowi klienci będą mieli okazję nie tylko uzupełnić domowe zapasy, ale także zapoznać się z asortymentem Netto. Dodatkowo w sobotę, 19 lutego na klientów poza wielkimi promocjami czekać będą dodatkowe atrakcje. Sieć przewidziała tego dnia m.in. grę w koło fortuny, wspólne rysowanie za nagrody, czy konkursy dla najmłodszych.

 

Nowe placówki czynne będą od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22.

Wszystkie nowo otwierane sklepy Netto utrzymane są w formacie 3.0, który nawiązuje do skandynawskich korzeni sieci. W sferze wizualnej 3.0 to minimalistyczny wystrój wnętrz, który zapewnia komfort zakupów dzięki szerokim alejkom, neutralnemu oświetleniu oraz zastosowaniu naturalnych materiałów wyposażenia wnętrz.

Netto planuje zakończyć proces konwersji sieci sklepów Tesco jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Pozwoli to na rozbudowanie siatki sklepów aż do 650 obiektów, a tym samym przełoży się na wzmocnienie pozycji sieci na polskim rynku. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 27.0µg/m3 PM2.5: 20.1µg/m3