Chcesz założyć firmę i mieszkasz w tych miastach? Możesz skorzystać z pomocy

Kuytuyf

Redakcja

18 grudnia, 2021

Park Przemysłowo-Technologiczny EkoPark od lat wspiera lokalny biznes. Tym razem zachęca do działania osoby poważnie myślące o założeniu własnej firmy.

Chcesz wprowadzić zmiany w życiu zawodowym? Potrzebujesz elastyczności, której nie daje praca na etacie? Chcesz „rozwinąć skrzydła”, ale brak Ci odwagi? Może marzysz o byciu szefem dla samego siebie?

PPT Ekopark realizuje unijny projekt pod nazwą „W kierunku Twojego sukcesu – kompleksowe wsparcie osób rozpoczynających działalność gospodarczą – edycja II”! Wsparciem może zostać objętych kolejnych 5 osób chętnych do działania w świecie biznesu.

Do udziału w projekcie PPT Ekopark zachęca osoby:

  • po 30 roku życia;
  • zamieszkałe w Piekarach Śląskich, Bytomiu, Siemianowicach Śląskich i Tarnowskich Górach;
  • które nie prowadziły/zawiesiły działalności gospodarczej w ostatnich 12 miesiącach.

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i tak jak poprzednio ma na celu udzielenie pomocy merytorycznej oraz finansowej osobom chcącym założyć własny biznes.

Wsparcie finansowe obejmuje bezzwrotną dotację w wysokości 23 050 PLN oraz wsparcie pomostowe w wysokości do 31 200 PLN (w okresie do 12 miesięcy istnienia firmy).

Masz pomysł na biznes? Ta oferta jest dla Ciebie! Warto już teraz poświęcić chwilę na wstępny scenariusz i analizę szans oraz zagrożeń planowanego biznesu. Zacznij zmiany w nowym roku – planowany nabór do projektu rozpocznie się w lutym 2022 r.

 

Źródło: UM Piekary Śląskie

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.5µg/m3