Centrum Obsługi Najemców w Sosnowcu

Image00003

Redakcja

3 czerwca, 2023

Miejski Zakład Zasobów Lokalowych w Sosnowcu uruchomił Centrum Obsługi Najemców. Lokatorzy w jednym miejscu załatwią niemal wszystkie sprawy.

Centrum Obsługi Najemców MZZL znajduje się w budynku Forum przy ulicy Modrzejowskiej 32a, na 1. piętrze. - W jednym miejscu można załatwić większość spraw, a dzięki lokalizacji, każdy może do nas dotrzeć w prosty sposób - tłumaczy Rafał Łydek, dyrektor Miejskiego Zakładu Zasobów Lokalowych w Sosnowcu.

CON to 3 stanowiska do obsługi mieszkańców oraz 2 pokoje, w których można spotkać się indywidualnie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

- Jedno stanowisko jest typowo administracyjne, drugie finansowe, a trzecie rotacyjne - w zależności od bieżących potrzeb. Wszyscy pracownicy mają pełny dostęp do systemu, na miejscu mieszkańcy otrzymają wszystkie potrzebne informacje, a także mogą złożyć wnioski. Lokatorzy zyskują też większą liczbę pracowników w jednym miejscu. Dla tych, którzy preferują kontakt telefoniczny, uruchomiona została specjalna infolinia 32 266 32 73 obsługiwana przez kilka linii oraz adres mailowy - informuje UM Sosnowiec. 

- Samo miejsce jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, które w budynku mają do dyspozycji windę, a osoby niedosłyszące pętlę indukcyjną, dzięki której komunikaty są przesyłane do aparatów słuchowych - wymienia Jeremiasz Złotecki, zastępca dyrektora ds. inwestycji i remontów Miejskiego Zakładu Zasobów Lokalowych w Sosnowcu. Na miejscu pojawił się także mały kącik dla dzieci.


Poprzedni artykuł

Następny artykuł

24 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.1µg/m3 PM2.5: 7.2µg/m3