Rozbój, awantury domowe, uszkodzenie auta... multirecydywista aresztowany

Police 2122394 1280

Redakcja

22 kwietnia 2021

Na 3 miesiące do aresztu trafił zatrzymany przez policjantów 38 latek, który dopuścił się rozboju przy użyciu noża, naruszenia miru domowego oraz uszkodził samochód. Za tymi wszystkimi przestępstwami stoi dobrze znany będzińskim mundurowym mieszkaniec miasta, który za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Dobrze znany będzińskim mundurowym mieszkaniec miasta po raz kolejny przypomniał o sobie. Policjanci zostali wezwani na miejsce zgłoszonego wybicia szyby w samochodzie zaparkowanym przed jednym z budynków mieszkalnych. Mundurowi, patrolując pobliskie ulice, szybko zlokalizowali poszukiwanego mężczyznę.

Po zatrzymaniu agresywnego 38-latka okazało się, że wybicie szyby w aucie nie było jedynym przestępstwem, jakiego się ostatnio dopuścił. W tym samym dniu wtargnął on do jednego z mieszkań w Będzinie, którego następnie nie chciał opuścić. Przykładając nóż do gardła i grożąc śmiercią właścicielowi, zażądał od niego pieniędzy. Próbował także wykorzystać seksualnie konkubinę mężczyzny.

Podejrzany za swoje swoje czyny odpowie teraz przed sądem. W związku z tym, że 38-latek był już notowany za podobne przestępstwa, tym razem odpowie na zasadach tzw. multirecydywy, za co grozi mu o wiele surowsza kara.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 16.6µg/m3 PM2.5: 14.7µg/m3