37-latek miał bić swoją partnerkę

36 725963

Redakcja

24 września 2022

37-latek podejrzany jest o znęcanie się nad swoją partnerką. Wobec mężczyzny będzińska prokuratura zastosowała dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia lokalu. Mężczyznę aresztowano, bo nie stosował się do zakazu, wrócił do mieszkania, by znowu znęcać się nad kobietą.

 39-letnia kobieta od dłuższego czasu jest ofiarą domowej przemocy, a gniew ze strony jej partnera nie był jednorazowy. Mężczyzna bił kobietę i zastraszał. Policjanci zatrzymali agresora, a 37-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Wobec mężczyzny będzińska prokuratura zastosowała dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia lokalu.

Mężczyzna jednak nic nie robił sobie z wymiaru sprawiedliwości i nie stosował się do wydanych postanowień. W tym samym dniu wrócił do mieszkania, by ponownie zaatakować kobietę. Ponadto groził jej i próbował ją zastraszyć. Wtedy policjanci nie mieli już skrupułów i zatrzymali oprawcę. Skończył w policyjnej celi, mając przy tym ponad 3 promile alkoholu w swoim organizmie. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

0 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 23.7µg/m3 PM2.5: 19.7µg/m3