34-latka z Myszkowa z zemsty podpaliła samochód sąsiadki

52 681956

Redakcja

11 listopada, 2021

Myszkowscy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 34-letnią kobietę, która podpaliła samochód swojej sąsiadki. Po wszystkim zadzwoniła po pomoc, bo bała się, że ogień rozprzestrzeni się na budynki należące do jej matki. 34-latka była pijana. Miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj tuż przed południem dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na jednej z posesji przy ulicy Kościelnej w Myszkowie płonie samochód marki Audi A4. Na miejscu patrol interwencyjny zastał załogę straży pożarnej, która dogaszała pożar. Obok miejsca zdarzenia mundurowi zauważyli  przyglądającą się akcji 34-latkę. Kobieta oświadczyła, że to ona z zemsty podpaliła samochód sąsiadki, ponieważ była z nią skonfliktowana. Auto spłonęło całkowicie. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.

Podczas przesłuchania przyznała się do winy i tłumaczyła, że będąc pod wpływem emocji, postanowiła zemścić się na 29-letniej sąsiadce. Chwyciła za młotek, wybiła nim szybę w samochodzie, a następnie wnętrze samochodu polała zmywaczem do paznokci i podpaliła... Podejrzanej grozi kara do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie

52 681952

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 36.2µg/m3 PM2.5: 28.7µg/m3