23-latek walczył z przystankiem. Teraz werdykt wyda sąd

54 759951

Redakcja

25 maja 2023

23-latek mieszkaniec Pszczyny uznał, że przystanek autobusowy jest idealnym dla niego przeciwnikiem. Stoczył z nim krótką walką. Teraz werdykt wyda sędzia, ale nie sportowy, tylko karny. 

Zdarzenie miało miejsce 31 marca po 23.00. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu, o której sprawca wiedział, bo wykonał do obiektywu obsceniczny gest. Być może 23-latek z Pszczyny chciał poczuć się jak gwiazda celebryckiego MMA. 

- Młody mężczyzna najpierw kopnął w ekran elektronicznego rozkładu jazdy autobusów, a następnie zniszczył klasyczny plan odjazdów. Wandal czuł się tak bezkarny, że na koniec wykonał obraźliwe gesty przed kamerą monitoringu - informuje pszczyńska policja.

Funkcjonariusze po zabezpieczeniu nagrania, ustalili kim jest sprawca.  23-letni mieszkaniec Pszczyny przyznał się do aktu wandalizmu. Swoje zachowanie tłumaczył zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Mł

- Młody mężczyzna został zobowiązany do pokrycia kosztów naprawy wyrządzonych przez siebie szkód, a o karze, jaką poniesie, zdecyduje sąd - dodaje policja.

Przystanekpszczyna

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.8µg/m3 PM2.5: 3.5µg/m3