Zaginął 20-letni Szymon z Cieszyna. Policja przeszukuje rzekę

68 206232

Redakcja

25 lipca, 2022

W Dęblinie (województwo lubelskie) trwają poszukiwania 20-letniego Szymona z Cieszyna. Policja znalazła jego rzeczy osobiste nad brzegiem rzeki.

Mężczyzna w piątek w nocy między godziną 21:00 - 22:00 wyszedł z obecnego miejsca zamieszkania w Dęblinie i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. W sobotę ujawnione zostały jego rzeczy osobiste wraz z dokumentami nad brzegiem rzeki Wieprz w Dęblinie, osiedle Masów.

- Za zaginionym trwają szeroko zakrojone poszukiwania w których oprócz policjantów uczestniczą strażacy, wojskowi oraz członkowie rodziny. Jest przeczesywana za pomocą łodzi z sonarem rzeka Wieprz. Sprawdzana jest linia brzegowa oraz teren przyległy do rzeki zarówno pieszo  jak i konno z udziałem członków Grupy Rekonstrukcji Historycznych – 3 Pułku Strzelców Konnych im. Hetmana Polnego Koronnego Stefana Czarnieckiego. W toku poszukiwań użyto helikoptera policyjnego, psa tropiącego oraz dronów - informuje lubelska policja.

Zaginiony to:
Szymon Masarski
lat 20
zam. Cieszyn – województwo śląskie, czasowo zamieszkujący w Dęblinie

Rysopis zaginionego: wzrost 165 cm, sylwetka szczupła, włosy proste, krótko ostrzyżone koloru ciemnego, nos prosty średni, uszy normalne, brak blizn i tatuaży.

fot. policja

68 206238

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.2µg/m3 PM2.5: 8.5µg/m3