Powiat zawierciański: Wypadek z udziałem rowerzysty i ciężarówki. Interweniował LPR!

Osp pilica wypadek

Redakcja

12 sierpnia, 2021

Do zderzenia rowerzysty i pojazdu ciężarowego doszło wczoraj wieczorem, w miejscowości Sławniów (powiat zawierciański) przy ulicy Długiej.

Na miejscu wypadku działały wszystkie służby ratunkowe. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował osobę poszkodowaną w zdarzeniu do szpitala. Droga w czasie prowadzonych działań była całkowicie zablokowana. Występowały spore utrudnienia w ruchu drogowym.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono wypadek rowerzysty. Osoba poszkodowana znajdowała się na pasie drogi. Na miejscu obecny był patrol Policji. Pierwsze działania zastępu OSP Pilica polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Droga w czasie prowadzonych działań była całkowicie zablokowana. W między czasie na miejsce dojeżdżały kolejne zastępy Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej. Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego osoba poszkodowana została przekazana służbom medycznym. W związku z sytuacją na miejsce zdarzenia został zadysponowany Zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (HEMS 6 Kraków). Osoba poszkodowana została przetransportowana przez LPR do szpitala.

- informuje osp pilica.

Zobaczcie zdjęcia z interwencji:

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 52.7µg/m3 PM2.5: 46.7µg/m3