Wypadek w powiecie pszczyńskim. Nie żyje 74-letni kierowca dostawczaka

Wypadek w Krzyżowicach

Redakcja

6 kwietnia 2023

Pszczyńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Krzyżowicach. Kierujący pojazdem dostawczym z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu. Niestety, pomimo walki nie udało się uratować życia 74-letniego kierowcy.

We wtorek około godziny 12:30 oficer dyżurny pszczyńskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym w Krzyżowicach na ulicy Ligonia. Na miejsce skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. 

-Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący, samochodem dostawczym marki Renault Master, 74-letni mieszkaniec Sosnowca zjechał z drogi i wpadł do rowu, co spowodowało przewrócenie się pojazdu na bok. Starszy mężczyzna doznał wielu obrażeń ciała - podała policja. 

Mimo prowadzonej na miejscu akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować życia 74-letniego kierowcy.

Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Droga na tym odcinku była całkowicie nieprzejezdna. Utrudnienia w ruchu trwały prawie do godziny 19.00. 

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Wydziału Kryminalnego pszczyńskiej jednostki pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pszczynie.

powiązane artykuły:

Wypadekplansza
Lokalne 11 marca 2023

W sobotę nad ranem w powiecie pszczyńskim doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy uderzył

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.9µg/m3 PM2.5: 2.6µg/m3