Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Piast Gliwice wspiera Szpital Miejski nr 4 [WIDEO/GALERIA]

Wybory2020
Pandemia koronawirusa nie mogła stanąć na przeszkodzie Piastusiowi i jego przyjaciołom, którzy w sobotę odwiedzili małych pacjentów Szpitala Miejskiego nr 4 z animacjami zaprezentowanymi na szpitalnym dziedzińcu.

W sobotnie południe znana i lubiana maskotka klubowa – Piastuś - wraz z animatorami pojawili się na szpitalnym dziedzińcu, aby współdzielić miłe chwile razem z najmłodszymi. W ramach wyrazów wsparcia niebiesko-czerwona delegacja wypuściła do nieba balony w barwach klubu, szczudlarz wraz z Piastusiem rozśmieszali małych pacjentów wyglądających z okien, a na koniec pozostawili dla nich upominki ufundowane przez klub.

To wspaniała niespodzianka w tym trudnym dla wszystkich czasie. Warto robić wszystko, aby zarówno nasi najmłodsi pacjenci jak i personel medyczny choć na chwilę oderwali swoje myśli od tej przykrej rzeczywistości”

podkreśla dr Agata Gajewska, ordynator pediatrii w Szpitalu Miejskim nr 4 w Gliwicach

Spotkanie z małymi pacjentami z oddziału pediatrii i chirurgii dziecięcej Szpitala Miejskiego nr 4 było już drugim tego typu wydarzeniem. W poprzednim brała udział maskotka policji, Sznupek. Pomysł odwiedzin był inicjatywą stróżów prawa, który bardzo przypadł do gustu maskotce mistrzów Polski. Planowane są kolejne takie działania.

Źródło: Szpital Miejski nr 4/Piast Gliwice


Komentarze