Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
19 °C
AAA

Znany youtuber stworzy film o rzeczach, które wku..... w Chorzowie

Wiadomości
screen Z Dvpy YT
Maciej Dąbrowski w przeszłości był dziennikarzem oraz brał udział w tworzeniu wielu popularnych programów, w tym Szymon Majewski Show. Od kilku lat zawodowo zajmuje się działalnością internetową, a jego kanał youtubowy "Z Dvpy" (z powodu zmian na YT zamienił "u" na "v") subskrybuje prawie 1,5 miliona widzów. Ponadto tworzy też treści na kanały swojej żony i syna oraz regularnie streamuje. 

Na swoim głównym kanale od 7 lat prowadzi serię filmów "RZECZY, KTÓRE WK@&€?£!Ą w". Odwiedza z kamerą różne zakątki Polski i nagrywa o nich humorystyczne filmiki. Scenariusz współtworzą jego widzowie, którzy informują go o tym, z czego warto zażartować. 

Człowiek Warga (pseudonim Dąbrowskiego) nagrał już kilka takich materiałów z województwa śląskiego: ogólnie o Śląsku, o Częstochowie, o Bielsku-Białej oraz niedawno o Beskidzie Śląskim. Teraz zamierza nakręcić filmik o mieście, gdzie chodził do liceum... czyli o Chorzowie.

W swoich mediach społecznościowych poprosił mieszkańców tego miasta, żeby wytypowali tematy, z których ma zażartować. Chorzów mimo, że nie jest największym miastem aglomeracji śląskiej, to jednak dla wielu jest tematem wielu żartów. Dlatego niewątpliwie film Człowieka Wargi będzie długi. 


Komentarze