Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
9 °C
AAA

Zgłosiła kradzież samochodu, a ten... stał w innym miejscu

Wiadomości
Panowie z całą pewnością doskonale wiedzą, że kobieta ma zawsze racje, a szczególnie jak jej nie ma. Przekonali się o tym także policjanci, którzy przyjechali do zgłoszenia kradzieży samochodu z parkingi przy targowisku w Pszczynie. Auto natomiast stało spokojnie... w innym miejscu.

Każdy kto parkował na wielopoziomowych parkingach w centach handlowych, z takich rewelacji już się nie śmieje. Powiedzmy szczerze, komu nigdy nie zdarzyło się zapomnieć, gdzie zaparkował samochód niech pierwszy rzuci kamieniem. Roztargniona 66-latka po zakupach wyszła na parking, a gdy zobaczyła, że jej samochodu tam nie ma, zadzwoniła na policję. 

Stróże prawa rozpoczęli poszukiwania auta. Gdy okazało się, że żaden z monitoringów nie potwierdza zgłoszenia, policjanci zaczęli mieć podejrzenia co do okoliczności tego zdarzenia. W związku z tym postanowili sprawdzić okoliczne parkingi. Już po chwili mundurowi ustalili, że auto  było po prostu zaparkowane w innym miejscu. Ponadto nie posiadało żadnych śladów włamania ani też nie było uszkodzone. Pojazd wcale nie został skradziony, tylko 66-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego zapomniała, gdzie go zostawiła.