Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
9 °C
AAA

Zaginiona 15-latka odnaleziona. Policja dziękuje mediom i Internautom

Wiadomości
Dzięki szybkiej reakcji mediów oraz internautów odnaleziono zaginioną mieszkankę Chorzowa. Bardzo pomocne okazały się przekazywane przez Państwa sygnały oraz spostrzeżenia. Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

Przypomnijmy, że 15-latka wyszła z domu 16 czerwca, nie informując nikogo dokąd idzie. Gdy nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi, zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia, chorzowscy policjanci wszczęli poszukiwania. Na stronie internetowej chorzowskiej Policji pojawił się komunikat, który bardzo szybko rozpowszechniony został w mediach. Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Dzięki temu dziewczyna cała i zdrowa została odnaleziona.

Serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki.

 

Źródło: Śląska Policja


Komentarze