Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-5 °C
AAA

Krzysztof Rutkowski o zaginięciu Łukasza Porwolika specjalnie dla S24.[NOWE FAKTY]

Tajemnicze zaginięcie w Świętochłowicach. Łukasz Porwolik zniknął bez śladu 3 sierpnia. W akcje poszukiwawczą zaangażowany jest Krzysztof Rutkowski, Policja, znajomi, mieszkańcy i... jasnowidz

Żaden ze znajomych nie wiedział, że wrócił do Polski. Przyjechał, aby sprzedać samochód. Transakcji dokonał, później zniknął bez śladu. Ostatni raz był widziany w dzielnicy Chropaczów przy ulicy Górnej.

Znajomi zarzucają policji opieszałość, dlatego poprosili o pomoc Krzysztofa Rutkowskiego i jasnowidzów. Codziennie mieszkańcy przeszukują tereny dzielnicy. Są wszędzie tam, gdzie jest choć cień szansy, że może być Łukasz. 

 Łukasz Porwolik wszystkie rzeczy osobiste zostawił w swoim mieszkaniu. Przy sobie miał jedynie dowód osobisty. Znajomi mówią, że zawsze miał na sobie drogą biżuterię. W dniu, w którym zaginął zostawił ją w domu

Krzysztof Rutkowski zapowiedział na jutro o 14:00 konferencje prasową z udziałem ojca zaginionego w Hotelu Katowice (al. Korfantego 9 w Katowicach). Przedstawi na niej wszystkie dotychczasowe ustalenia. W sprawie pojawiło się wiele nowych wątków, o których nawet bliscy znajomi nie mieli pojęcia.

Mamy swoje hipotezy. Na tym etapie nie możemy ich upubliczniać. Sytuacja zaginięcia może mieć wątek kryminalny”

Mówi Krzysztof Rutkowski

Jak ustalono zaginiony mógł mieć kontakt z grupą krakowskich kiboli.

W dniu zaginięcia Łukasz Porwolik był ubrany w biały dresy, ma 180 cm, jest krępej budowy ciała, zarost - broda. Znaki szczególne: tatuaże na ramieniu i łydce

Krzysztof Rutkowski apeluje do osób, które mają wiedzę gdzie może obecnie przebywać Łukasz Porwolik lub posiadają informacje co się stało z mężczyzną by skontaktowały się z Biurem Rutkowski pod numerem alarmowym 600 007 007. Biuro Rutkowski zapewnia pełną anonimowość.

Kontaktować można się również z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie tel. 32 771 52 280, Dyżurnym 32 771 52 255 lub 112.


Komentarze