Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
19 °C
AAA

Zabrze: uciekał z narkotykami i uderzył w drzewo

Wiadomości
Policjanci zabrzańskiej drogówki zatrzymali 30-latka, który nie zatrzymał się do kontroli, ponieważ miał przy sobie hurtowa ilość narkotyków. W trakcie pościgu mężczyzna wyrzucił ze swojego samochodu reklamówkę, w której było ponad 600 działek dilerskich amfetaminy. Pościg zakończył się, gdy podejrzany nie opanował swojego samochodu i uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd.

W czwartek krótko po północy policjanci zabrzańskiej drogówki zatrzymali 30-latka, który nie zatrzymał się do kontroli, ponieważ miał przy sobie hurtową ilość narkotyków. Pościg rozpoczął się na ulicy Lutra i przebiegał przez ulice Krasińskiego i 1-go Maja a zakończył się na ulicy Kupki.


Kiedy mężczyzna skręcił na ulice Kupki, wyrzucił ze swojego samochodu reklamówkę, w której było ponad 600 działek dilerskich amfetaminy. Wrzucając reklamówkę przez okno i jednocześnie skręcając, nie opanował swojego samochodu i uderzył w zaparkowany na poboczy pojazd. Następnie uciekinier został szybko obezwładniony i zatrzymany. Jak się potem okazało, 30-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a dodatkowy w przeszłości był już karany za posiadanie narkotyków. W piątek na wniosek śledczych zabrzański sąd zastosował wobec 30-lat środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcy aresztu. Za posiadanie narkotyków w znacznej ilości grozi mu kara do 10 lat więzienia.

foto: KMP Zabrze


Komentarze