Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
14 °C
AAA

Zabrze: poszukiwany Ukrainiec kierował autem pod wpływem narkotyków

Wiadomości
KMP Zabrze
Policjanci z Komisariatu Autostradowego w Gliwicach zatrzymali obywatela Ukrainy, który na zabrzańskim odcinku A4 kierował fordem pod wpływem narkotyków. Mundurowi znaleźli także przy nim metamfetaminę.

Mundurowi z Komisariatu Autostradowego w Gliwicach, patrolując zabrzański odcinek A4, zauważyli kierującego fordem, którego styl jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Jak się okazało, podejrzenia policjantów były słuszne.

Zatrzymany 35-latek znajdował się pod wpływem metamfetaminy i posiadał przy sobie ten narkotyk w ilości, która pozwalała na przygotowania z niego blisko 150 działek dilerskich.

Jednak nie były to wszystkie przewinienia kierującego.

Podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Dodatkowo w trakcie przeszukania jego auta policjanci odnaleźli skradzione tablice rejestracyjne.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj zajmą się nim śledczy z Wydziału Kryminalnego zabrzańskiej komendy. Zatrzymany będzie odpowiadał za posiadanie zakazanych ustawą substancji oraz jazdę pod wpływem narkotyków.


Komentarze