Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-2 °C
AAA

Zabrze: od ponad roku znęcał się nad swoją rodziną

Wiadomości
Policjanci z III komisariatu doprowadzili do odizolowania 25-letniego mężczyzny, który od ponad roku fizycznie i psychicznie znęcał się nad swoimi rodzicami i bratem.

Od ponad roku trwał koszmar rodziny, która mieszka przy ulicy Józefa Lompy w Zabrzu. Wszystko za sprawą 25-latka, który od dłuższego czasu miał problem z alkoholem, przez co stawał się agresywny.W trakcie awantur, które wszczynał, znieważał swoich rodziców oraz brata, a także dopuszczał się rękoczynów.

W miniony poniedziałek zdesperowana kobieta postanowiła zgłosić sprawę na policje. Kiedy kobieta zgłosiła się do policjantów z 3 komisariatu i oskarżyła syna o znęcanie się nad nią, mężem oraz jej drugim synem, policjanci z trójki zdecydowali o natychmiastowym zatrzymaniu 25-latka. Podczas czynności mężczyzna przyznał się do znęcania się nad swoją rodziną.

Swoje zachowanie tłumaczył nadużywaniem alkoholu. W przeszłości mężczyzna był już karany za kierowanie gróźb karalnych oraz pobicie. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz nakaz opuszczenia mieszkania.

foto: KMP Zabrze


Komentarze