Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
8 °C
AAA

Zabrze: Chciała zabić męża?! Trafiła do aresztu

Wiadomości
Sąd aresztował 58-latkę z Zabrza, która w miniony weekend podczas awantury domowej zadała swojemu mężowi kilka ciosów nożem w okolice klatki piersiowej. Lekarzom nie udało się uratować życia mężczyzny. Podejrzanej grozi nawet kara dożywocia.

Jak podał w środę zespół prasowy śląskiej policji, w niedzielę rano oficer dyżurny zabrzańskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który z ranami miał leżeć nieprzytomny w swoim mieszkaniu.

"Na miejsce skierowano policyjną grupę operacyjno-procesową. Stróże prawa ustalili, że poprzedniego wieczoru mężczyzna był ze swoją żoną na weselu. Z uroczystości wrócił wcześniej niż partnerka, a kiedy i ona zjawiła się w mieszkaniu, doszło do awantury. Podczas kłótni 58-latka zadała swojemu partnerowi kilka ciosów nożem i innym przedmiotem w okolicę klatki piersiowej"

opisuje zabrzańska policja.

Pomimo przeprowadzonej przez lekarzy operacji, 48-latek zmarł jeszcze tego samego dnia w szpitalu. Kobietę zatrzymano, miała w organizmie blisko dwa promile alkoholu. Prokuratura przedstawiła kobiecie zarzut zabójstwa. Decyzją sądu, mieszkanka Zabrza została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Może jej grozić nawet dożywocie.(PAP)

foto: KMP Zabrze


Komentarze