Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
0 °C
AAA

Ustroń: nadal zawieszone zajęcia w żłóbku i przedszkolach

Burmistrz Ustronia Przemysław Korcz wydał decyzję o kolejnym już zawieszeniu zajęć w miejskim żłobku, przedszkolach i klasach I-III szkół podstawowych od 25 maja do 7 czerwca.

„W związku z wystąpieniem okoliczności zagrażających życiu lub zdrowiu dzieci, wynikających ze stanu epidemii związanej z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 po rozpatrzeniu wniosków Dyrektorów Przedszkoli i Dyrektorów Szkół Podstawowych wyraziłem zgodę na zawieszenie w okresie od dnia 25 maja do dnia 7 czerwca 2020 r. zajęć w ustrońskich przedszkolach (nr 1, 2, 4, 5, 6 i 7) oraz w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Z tych samych powodów po rozpatrzeniu wniosków Dyrektorów Szkół Podstawowych nr 1, 2, 5 i 6 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ustroniu wyrażam zgodę na zawieszenie zajęć w zakresie klas I-III w wymienionych szkołach podstawowych w okresie od dnia 25 maja do 7 czerwca 2020 r.

Podjąłem także decyzję w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania Żłobka Miejskiego w Ustroniu poprzez zawieszenie sprawowania opieki oraz prowadzeni zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych w okresie od dnia 25 maja do 7 czerwca 2020 r.” – czytamy w oświadczeniu Burmistrza Miasta Ustroń


Komentarze