Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
14 °C
AAA

Trwają poszukiwania mieszkanki powiatu myszkowskiego. Jej samochód wyłowiono ze stawu

Wiadomości
Już ponad 2 tygodnie trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Jaworznika. Pięć dni po jej zniknięciu znalazło najprawdopodobniej jej samochód w stawie.

Jak informuje policja, 42-letnia Monika Waligorska-Staniewicz wyjechała ze swojego miejsca zamieszkania 9 lipca około godziny 17. Pewne jest, że poruszała się białym Fordem Fiestą. Po kilku dniach taki sam samochód znaleziono zatopiony w stawie przy ul. Łącznej w Zawierciu. Jak informuje Gazeta Wyborcza, w znalezionym samochodzie usunięto tabliczkę znamionową, tablice rejestracyjne i sam pojazd był częściowo przemalowany.

Monika Wilgorska-Stanewicz jest mieszkanką Jaworznika w gminie Żarki, ma około 175 centymetrów wzrostu, szczupłą budowa ciała, włosy blond, z niebieskimi pasemkami do ramion, nosi okulary. Ubrana była w jasną sukienkę w kwiatki - informuje policja.

Nadal służby nie znalazły zaginionej. Przyjęto kilka hipotez, w tym także zabójstwo lub samobójstwo kobiety. 

Zwracamy się z prośbą o pomoc do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Myszkowie 47 85 843 85, 47 85 842 00, 47 85 842 55, albo numerem alarmowym 112 - dodaje policja w Myszkowie.