Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-6 °C
AAA

Tańsze bilety w Cinema City. Kina walczą o widza

Choć co poniektórzy będą chcieli unikać skupisk ludzi w zamkniętym pomieszczeniu to jak informują przedstawiciele sieci kin "Zmiana planowana od dawna, bez związku z koronawirusem". Bilety potanieją i to dosyć drastycznie. Czy to zachęci ludzi do pójścia do kina?

W sieci kinowej Cinema City wprowadzono do odwołania obniżki cen biletów sięgające 50 proc. i spore obniżki cen kart Cinema City Unlimited. - Zmiany polityki cenowej dotyczą wszystkich kin w całej Polsce. Zmiany te nie są podyktowane informacjami o koronawirusie, a wnikliwą analizą trendów rynkowych - poinformowała Wirtualnemedia.pl Katarzyna Opertowska, marketing director Cinema City Poland.

Po obniżce cen bilety do śląskich kin Cinema City kosztują 15 zł - nawet w weekendy. Kino obniżyło też ceny kart Cinema City Unlimited, których posiadacze mogą oglądać wszystkie filmy bez limitu. Po obniżce miesięczny abonament na Śląsku wynosi 33 zł. Dotyczy to nowych jak i zarówno obecnych klientów.

Cinema City w Polsce posiada 34 kina, z czego 11 w województwie Śląskim. Cinema City możemy znaleźć m.in w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Gliwicach czy Bielsku Białej.


Komentarze