Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
2 °C
AAA

Stadion Śląski zaprasza na swoją bieżnię

Wiadomości
W najbliższy wtorek, 30 listopada, osoby, które wezmą udział w zajęciach biegowych Stadionu Śląskiego będą mogły spróbować swoich sił na bieżni lekkoatletycznej obiektu. To wyjątkowa okazja, aby poczuć się niczym najpopularniejsi lekkoatleci. Co więcej, udział w akcji jest darmowy. A wszystko to w ramach zajęć „Biegaj z nami na Stadionie Śląskim”, które prowadzone są przez profesjonalnego trenera.

Stadion Śląski cyklicznie, w każdy wtorek o 18:00, organizuje darmowe zajęcia biegowe „Biegaj z Nami na Stadionie Śląskim”. Standardowo odbywają się na obiektach treningowych wokół Stadionu. Tym razem pojawia się możliwość, aby spróbować swoich sił na bieżni areny głównej. Wskazówek oraz porad dotyczących biegania udzieli prowadzący, ultramaratończyk August Jakubik.

- Myślę, że to niezwykła okazja, aby móc biegać po bieżni, po której kilka tygodni wcześniej biegali złoci medaliści tegorocznych igrzysk olimpijskich – mówi prezes Stadionu Śląskiego Jan Widera. – Dodatkowo jeśli ktoś jeszcze u nas nie był to zobaczy, jak ogromne wrażenie robi nasz obiekt z perspektywy areny głównej. Można będzie zobaczyć całość niczym startujący u nas zawodnicy – dodaje prezes Widera. 

Osoby chcące wziąć udział w zajęciach biegowych na arenie głównej zapraszamy we wtorek, 30 listopada, o 17:45, recepcja Stadionu Śląskiego (wejście od strony promenady J. Ziętka). W tym dniu z zajęć może skorzystać 150 osób. Zajęcia poprowadzą August Jakubik, ultramaratończyk oraz Jan Widera, trener klasy mistrzowskiej w lekkoatletyce.

Zajęcia „Biegaj z nami na Stadionie Śląskim”, organizowane przez cały rok we wtorki o 18:00, są bezpłatne. Udział może wziąć w nich każdy – niezależnie od poziomu zaawansowania i kondycji. Prowadzący August Jakub czuwa nad bezpieczeństwem uczestników oraz pomaga im poprawić indywidualne wyniki.

 

materiał prasowy


Komentarze