Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
20 °C
AAA

Sosnowiecka policja poszukuje zaginionej 24-letniej Weroniki

Wiadomości
Komenda Miejska Policji w Sosnowcu poszukuje 24-letniej Weroniki. Kobieta zaginęła w dniu 23 stycznia 2022 roku na terenie Wielkiej Brytanii w miejscowości Birmingham

W dniu 25.01.2022 roku ojciec zgłosił zaginiecie swojej córki Weroniki Morawa, która przebywa w mieście Birmingham na terenie Wielkiej Brytanii. Do momentu zaginięcia z rodzina utrzymywała z nią kontakt za pośrednictwem aplikacji messenger. Ustalono, że ostatni kontakt z zaginioną miał miejsce w dniu 22.01.2022 roku o godzinie 22:42 matka nawiązała połączenie głosowe z córką i była to ostatnia rozmowa. Ostatnia wiadomość tekstowa została wyświetlona przez nią w aplikacji o godzinie 00:13 w dniu 23.01.2022 roku. Od tego momentu nie było już z zaginioną żadnego kontaktu. Zaginiona przebywa na terenie Wielkiej Brytanii i tam pracuje. Nikt z osób będących na miejscu, z którymi rodzina ma kontakt nie miał z nią od tego dnia żadnego kontaktu, a jej los jest nieznany. 

Rysopis: wiek z wyglądu około 25 lat, wzrost 176 cm, sylwetka krępa, włosy: blond, półdługie , proste, kolor oczu: niebieski, nos: prosty, uszy: przylegające.

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: nie ustalono, najczęściej ubiera się w jaskrawy, różowy, długi płaszcz lub krótkie, białe futerko.

Cechy charakterystyczne: pieprzyk na prawym policzku na wysokości nosa, stopa rozmiar 42, dużo blizn na ciele, szczególnie na nogach


Komentarze