Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
34 °C
AAA

Śląski Związek Piłki Nożnej podsumował 2021 rok

#Regionalna piłka
2021 rok przyniósł nam wiele emocji. Na murawach w naszym regionie działo się sporo. Były okazje do wzruszeń i dumy. O krótkie podsumowanie poprosiliśmy Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryka Kulę oraz kilku z naszych Partnerów.

Dla Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej rok 2021 był niezwykły nie tylko ze względu na sporo wydarzeń na boiskach i sukcesy naszych drużyn. Od kilku miesięcy Henryk Kula pełni bowiem także odpowiedzialną funkcję Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

Mijających 12 miesięcy przyniosło także wiele wyzwań naszym Klubom i Partnerom. Poniżej kilka ciekawych wypowiedzi o 2021 roku.  


Komentarze