Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Siemianowicka drogówka otrzymała nowy radiowóz!

Kolejny radiowóz z napędem hybrydowym zasilił flotę siemianowickiej drogówki. Samochód został zakupiony ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, środków samorządowych oraz budżetu KWP w Katowicach.

Finalizacja porozumienia zawartego pomiędzy Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Arturem Bednarkiem a Prezydentem Miasta Siemianowice Śląskie Rafałem Piechem to odebrany dzisiaj przez siemianowickich stróżów prawa radiowóz. Jego zakup został sfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, środków samorządowych oraz budżetu KWP w Katowicach.

Władze Siemianowic Śląskich kolejny raz wspierają służbę policjantów, ponieważ bezpieczeństwo mieszkańców i osób odwiedzających to miasto jest jednym z zadań priorytetowych magistratu. Przyjęcie takiego celu działań zaowocowało niedawno nadaniem Siemianowicom Śląskim certyfikatu oraz tytułu I Najbezpieczniejszego Miasta Powiatowego w Polsce w 2019 roku. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach ogólnopolskiego programu „Bądź bezpieczny na drodze” prowadzonego przez Fundację „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych  we współpracy z Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.


Komentarze