Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
12 °C
AAA

Kulisy śledztwa Rutkowskiego

Artykuły
Jak podaje Krzysztof Rutkowski jest stuprocentowa pewność, że znalezione ciało to Łukasz Porwolik. Przy zwłokach znaleziono klucze do jego mieszkania. Ale to nie koniec rewelacji. Krzysztof Rutkowski zdradza Silesia24 kulisy prowadzonego śledztwa.

Spalone ciało znaleziono w okolicach Opola. Dokładnie w kompleksie leśnym pomiędzy Błotnicą Strzelecką a Płużnicą Wielką w powiecie strzeleckim. Znalazł je rolnik, który jechał traktorem drogą polną w rejonie ruin po Bakutilu, zakładzie produkującym mączkę kostną. Na miejsce pojechał ojciec zaginionego. Potwierdza, że klucze które znaleziono przy zwłokach pasują do drzwi mieszkania Łukasza.

ZOBACZ TAKŻE: Mamy pewność, że Łukasz nie żyje

Tragiczne informacje potwierdzają jedną z hipotez którą przekazaliśmy policji. W 70 proc. byliśmy pewni, że chodzi o zabójstwo.”

mówi Krzysztof Rutkowski

Teraz policja oraz biuro Rutkowskiego badają przebieg zdarzeń. Jak przekazują informatorzy Łukasz Porwolik MÓGŁ nie opuścić warsztatu w którym dokonano transakcji i tam zostać zamordowany. Dzisiaj przez cały dzień trwało przeszukanie warsztatu w Świętochłowicach. Należy do ojca chłopaka, który miał kupić od Łukasza samochód. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w zabudowaniach przy warsztacie znaleziono materiały wybuchowe i broń.

W dniu w którym Łukasz Porwolik jechał sprzedać auto MOGŁO dojść do tragedii”

dodaje Rutkowski

Z informacji, które posiada Krzysztof Rutkowski wynika, że osoba, która kupowała samochód od Łukasza Porwolika ma działkę na oddaloną ok. 20 km od miejsca znalezienia ciała. Policja bada DNA zwłok, aby oficjalnie potwierdzić tożsamość ofiary. Krzysztof Rutkowski na podstawie znalezionych kluczy ma stuprocentową pewność, że to Łukasz Porwolik. Ojciec zaginionego potwierdza, że klucze należały do syna.


Komentarze