Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
32 °C
AAA

Ruszyły zapisy na X Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą”

fot. UM Częstochowa
X Częstochowski Bieg „Policz się z cukrzycą” będzie towarzyszyć zaplanowanemu na 30 stycznia finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie poprzez wysyłanie sms’ów – dla osoby dorosłej jest to sms o treści 1, a dla biegaczek i biegaczy niepełnoletnich – o treści 2. Sms’a należy wysłać na numer tel.  +48 664 072 604.
 
Z jednego numeru telefonu można zarejestrować jedną osobę. Wysłanie sms’a jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, z którego treścią można się zapoznać na stronie częstochowskiego sztabu WOŚP.  

Bieg odbędzie się w dniu tegorocznego finału WOŚP – czyli 30 stycznia, w niedzielę, o godz. 11.00. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 300 osób. Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych, aby nie zwlekać z rejestracją.

W dniu biegu – między godz. 9.00 a 10.10 – wszystkie uczestniczki i uczestnicy są zobowiązani do stawienia się w Biurze Biegu przy al. NMP 46, aby potwierdzić swoją obecność. Jeśli zostaną wolne miejsca w ramach limitu (czyli gdy niektórzy zarejestrowani nie zgłoszą się), między godz. 10.10 a 10.30 odbędą się ,,rezerwowe” zapisy dla wszystkich chętnych, którym nie udało się wcześniej zarejestrować. Aby wystartować, trzeba będzie wrzucić do ,,orkiestrowej” puszki 50 złotych.

Bieg na dystansie 2,5 km obejmie tzw. III Aleję, przejście przez ul. Pułaskiego, aleję Henryka Sienkiewicza, Park 3 Maja, Pasaż biskupa Stefana Bareły oraz Park Staszica. Start i meta będą ulokowane w II Alei.

Organizatorem jest lokalny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 7. Więcej informacji na jego temat – a także o samym biegu – można znaleźć na tej stronie

 

Źródło: UM Częstochowa


Komentarze