Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
9 °C
AAA

Rusza sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters 2020! Ile kosztują?

Miasta
Intel Extreme Masters Katowice to jedno z najważniejszych wydarzeń e-sportowych na świecie. Już 31 października rusza pierwsza tura sprzedaży biletów.

Bilety na Intel® Extreme Masters World Championship w Katowicach trafią oficjalnie do sprzedaży już 31 października, o 14.00. Będzie można je kupić na platformie ebilet. ESL dostosowuje swój model tak, aby zapewnić wszystkim fanom e-sportu jak najlepszą jakość i komfort oglądania rozgrywek, co szczegółowo wyjaśnia Michał „Carmac” Blicharz w poniższym filmie.

Dostosowaliśmy model zakupu biletów w taki sposób, aby odzwierciedlał najbardziej aktualny format i harmonogram naszych turniejów – mówi Michał Blicharz, Wiceprezes do spraw Pro Gaming’u w firmie ESL – Kiedy po raz pierwszy wprowadziliśmy bilet wczesnego dostępu, mecze rozgrywane były codziennie od południa do północy. W naszym obecnym harmonogramie turniej startuje jednak znacznie później, dlatego też model ten z czasem zaczął tracić na atrakcyjności. Wysłuchaliśmy opinii oraz fanów CS:Go i wprowadziliśmy zupełnie nowy model. Teraz kupując bilet na IEM Katowice 2020, będziesz mieć zarezerwowane miejsce na widowni. Oznacza to, że możesz pojawić się o dowolnej porze i doświadczyć turnieju w najlepszy możliwy sposób– dodaje Michał Blicharz.

Rodzaje biletów i ich ceny

Sektory Spodka zostaną podzielone na dwie części: sekcję biletowaną i sekcję bezpłatną. Ci, którzy nie zdecydują się na zakup biletu, będą mogli swobodnie wchodzić do sektorów bezpłatnych, o ile będą w nich jeszcze wolne miejsca.

Ceny za wstęp w przypadku górnego sektora to  70 zł za dzień, a 180 zł za 3 dni. Za miejsce w dolnym sektorze musimy zapłacić 110 zł za dzień lub 300 zł za 3 dni. Dostępne są też bilety premium: 185 zł za dzień i 650 zł za 3 dni. Na koniec:  God Mode: 5 tys. zł za 3 dni.


Komentarze