Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Remi Cup już za niespełna dwa tygodnie. Wielki turniej kibicowski Ruchu Chorzów

Wiadomości
fot. FB/ Władcy Trybun
18 stycznia odbędzie się kolejna edycja Turnieju Kibiców Ruchu Chorzów im. Remigiusza Thiem. Organizatorzy nie zdradzają, kto dokładnie zagra. Uchylają rąbka tajemnicy, że zawody będą międzynarodowe.

Remi Cup to turniej poświęcony jednemu z kibiców Ruchu Chorzów, który w 1997 roku został zamordowany przez kibiców Górnika Zabrze.

Kto weźmie udział w XXII edycji „Remi Cup”? Lista ekip jest jak na razie objęta tajemnicą, natomiast możemy zdradzić, że zawody będą miały charakter międzynarodowy. Szczegóły ujawnimy już wkrótce. „Remi Cup” to najdłużej organizowany kibicowski turniej w Polsce oraz prawdopodobnie w Europie. XXII edycja odbędzie się w sobotę, 18 stycznia, w hali MOSiR-u przy ul. Korfantego 17 w Radlinie. – informują Niebiescy.pl

W poprzedniej edycji zawody wygrali fani Unii Oświęcim. Turniej wygrali po raz trzeci z rzędu. Na drugim miejscu uplasowała się Elana Toruń, a na trzecim Slovan Bratysława.

"Remi Cup" to najdłużej organizowany kibicowski turniej w Polsce. Co roku przyciąga wiele ekip za równo na boisko jak i trybuny.


Komentarze