Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
18 °C
AAA

Rafał Trzaskowski opublikował spot zachęcający do udziału w Campusie Polska Przyszłości [WIDEO]

Wiadomości
Źródło: Facebook Rafał Trzaskowski
Prezydent Warszawy i lider ruchu Wspólna Polska Rafał Trzaskowski opublikował w niedzielę spot zachęcający do udziału w Campusie Polska Przyszłości. "Musimy dużo zmienić, bo w Polsce nie może być tak jak teraz, zmiana zaczyna się tu i teraz, 27 sierpnia możesz być jej częścią" - mówi Trzaskowski.

 

Cześć, tu Rafał Trzaskowski, 27 sierpnia organizuję Campus Polska Przyszłości, przed nami wielkie wyzwania, nie ma znaczenia czy mieszkasz w dużym mieście, czy na wsi, na wschodzie czy na zachodzie Polski

- mówi w spocie prezydent stolicy

- "Musimy dużo zmienić, bo w Polsce nie może być tak jak teraz. Szczególnie dla was, którzy dopiero zaczynacie dorosłe życie. Mamy okazję stworzyć Polskę, jakiej chcemy. Z edukacją, prowadzącą do dobrze płatnej pracy. Tolerancyjną i wolną od uprzedzeń. Polskę przyszłości. Potrzebujemy zmiany jak świeżego powietrza" – przekonuje Trzaskowski.

Jak mówi w spocie, "zmiana zaczyna się tu i teraz". "27 sierpnia możesz być jej częścią, wejdź na campuspolska.pl i dołącz do nas. Zapraszam. Rafał Trzaskowski" - kończy swoją wypowiedź prezydent Warszawy.

Na początku maja Trzaskowski ogłosił, że na przełomie sierpnia i września w miasteczku akademickim Kortowo w Olsztynie zostanie zorganizowany dla 1 tys. młodych ludzi Campus Polska Przyszłości. W czasie spotkania jego uczestnicy mają dyskutować o najważniejszych sprawach dla młodego pokolenia, w tym polityce klimatycznej czy edukacji. Zaplanowano także spotkania z ludźmi sportu, kultury, nauki.

 

Źródło: PAP


Komentarze