Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
-1 °C
AAA

Pożar stolarni w Boronowie. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin

Wiadomości
Zdjęcie: www.facebook.com/OSPKochcice
Do poważnego pożaru stolarni w Boronowie (powiat lubliniecki). W akcji gaśniczej brało udział kilkanaście zastępów straży pożarnej.

Do pożaru doszło około godziny 2:00 w nocy w budynku stolarni przy ul. Wojska Polskiego w Boronowie. Ogień objął poddasze oraz dach stolarni. Nie było osób poszkodowanych.

Dzisiejszej nocy o godz. 2.46 zostaliśmy zadysponowani do pożaru stolarni w Boronowie. Pomimo pory nocnej po kilku minutach wyjeżdżamy pełną sekcją GBA Rt oraz GCBA. Po przejeździe na miejsce zdarzenia, naszych zastępów przystępujemy do sprawienia linii gaśniczej oraz zasilającej do prądu podawanego z drabiny mechanicznej z JRG Tarnowskie Góry. Pierwszy raz w działaniach użyta została niedawno pozyskana dzięki dotacji Lasów Państwowych lanca gaśnicze, którą nasza rota przebiła poszycie dachu i podawała prąd do wewnątrz poddasza. Po opanowaniu sytuacji, zastępy naszej jednostki prowadziły przeszukiwania pomieszczeń, sprawdzenia obiektu przy pomocy kamery termowizyjnej oraz oddymiania całej stolarni

- czytamy na facebooku osp kochcice.

Zobaczcie zdjęcia OSP Kochcice:


Komentarze