Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
5 °C
AAA

Poszukiwany chciał uciec policji!

Wiadomości
Sosnowieccy kryminalni zatrzymali 32-latka, za którym sąd wydał dwa listy gończe. Podczas zatrzymania usilnie próbował wyrwać się policjantom.

Sosnowieccy policjanci zajmujący się poszukiwaniami osób ustalili, że 32-latek, za którym Sąd Rejonowy w Sosnowcu wydał dwa listy gończe, może ukrywać się w jednym z mieszkań w dzielnicy Pogoń.

Na miejscu potwierdzili, że na pewno jest w środku, postanowili więc poczekać, aż opuści lokum. Kiedy tylko poszukiwany znalazł się na klatce schodowej, kryminalni podeszli do niego i się wylegitymowali. 32-latek ani przez chwilę nie zamierzał podporządkować się wydawanym poleceniom. Wyrywał się i szarpał, stając się tak agresywny, że policjanci musieli go obezwładnić.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za rozbój oraz 10 miesięcy więzienia za narażenie pokrzywdzonego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Ostatecznie mężczyzna trafił do aresztu, skąd zostanie przewieziony do jednostki penitencjarnej, w której odbędzie zasądzone mu kary.

 

Źródło: Policja Śląska


Komentarze