Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
10 °C
AAA

Pościg w Bielsku-Białej! Uciekinier nie żyje

Wiadomości
Pościg policyjny ulicami Bielska-Białej: funkcjonariusze użyli broni palnej. Zdarzenie zakończyło się wypadkiem i śmiercią uciekiniera.

Funkcjonariusze policji z Bielska-Białej chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę samochodu marki Ford w okolicy skrzyżowanie ul. Andersa i Partyznatów. Ten zaczął zachowywać się podejrzanie i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli za nim pościg.

Pościg odbywał się po ulicach Bielska-Białej. Kierowca zjechał z alei gen. Andersa w ulicę Gruntową. Tam nawrócił i próbował przejechać policjanta, który oddał w jego kierunku strzały z broni palnej - Mówi zastępca oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej asp. Ilona Michalczyk

Uciekinier wrócił na ul. gen. Andersa, gdzie zderzył się z trzema innymi pojazdami. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli, iż ten ma liczne obrażenia.

Funkcjonariusze rozpoczęli akcję reanimacyjną. Po przybyciu pogotowia czynności przejęli ratownicy. Nie udało się uratować kierowcy - dodaje asp. Michalczyk.

Trwają badania okoliczności całego zajścia. Na miejscu obecny był prokurator. Kierowcą był 40-letni mężczyzna, który nie miał uprawnień do kierowania samochodem.


Komentarze