Katowice
Będzin
Bieruń
Bobrowniki
Bojszowy
Bytom
Chełm Śląski
Chorzów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Imielin
Katowice
Knurów
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mierzęcice
Mikołów
Mysłowice
Ożarowice
Piekary Śląskie
Pilchowice
Psary
Pyskowice
Radzionków
Ruda Śląska
Rudziniec
Siemianowice Śląskie
Siewierz
Sławków
Sosnowiec
Sośnicowice
Świerklaniec
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Tychy
Wojkowice
Wyry
Zabrze
Zbrosławice
11 °C
AAA

Policjant zginął w tragicznym wypadku! Co było przyczyną?

Wiadomości
Tą historią żyła cała Polska. 26 kwietnia st. post. Damian Kryński z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem podczas drogi do pracy, zginął w tragicznym wypadku. Śledztwo ustaliło przyczynę i przebieg zdarzenia.

Do tragedii doszło w miejscowości Szepietowo-Żaki.  st. post. Damian Kryński z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem podczas jazdy samochodem marki Peugeot zginął w tragicznym zdarzeniu, w którym uczestniczył również samochód marki Opel. Oba pojazdy stanęły w płomieniach, niestety funkcjonariusza nie udało się uratować. Drugi kierowca trafił do szpitala z rozległymi urazami.

Jak donosi Gazeta Wyborcza, zakończyło się śledztwo Prokuratury Okręgowej w Łomży w tej sprawie. Według biegłych wypadek spowodował policjant. -  Biegli ustalili, że policjant naruszył przepisy ruchu drogowego: nie zachował szczególnej ostrożności, nie zastosował prawidłowej techniki jazdy i nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych - cytuje rzecznika prasowego PO w Łomży Gazeta Wyborcza.

Z powodu śmierci policjanta, sprawa została umorzona.

fot. Podlaska Policja

Źródło: Policja/Fakt/Gazeta Wyborcza


Komentarze